Burnout Paradise Ultimate Box

burnout-paradise

Ikviens auto fans zin, ka dauzīt mašīnas un vērot kā metāls lido uz visām pusēm, ir neticami jautri. Jau sazin kurā inkarnācijā seriāls Burnout visu spēles uzsvaru liek tieši uz to. Autosacīkstes, kur galvenais ir nevis pirmajam šķērsot finiša līniju, bet gan izārdīties no visas sirds pa ceļam uz to. Pasaule, kurā nevalda nedz cilvēku, nedz īsti fizikas likumi, galvenais lai valdītu jautrība.

burnoutparadise-2009-01-15-14-42-03-03Tad kas īsti tā ir par kasti? Burnout Paradise Ultimate box ir vairāku elementu apvienojums vienā spēlē, radot iespaidu, ka taupīgais cilvēks ir nopircis vairākas spēles, gluži kā Orange Box. Lai gan patiesībā, tas viss ir viena spēles ar veselu rindu iepriekš izdotiem satura atjaunojumiem. Burnout klasiskais ar mašīnām, Burnout ar motocikliem, tad vēl Burnout Party un sagatavota vieta papildinājumiem, kas drīzumā parādīsies pie apvāršņa. Datoru īpašniekiem ar Burnout seriālu šī būs pirmā iepazīšanās, kamēr konsolēm šis ir jau piektais seriāla turpinājums.

Iepriekšējā daļa, pie kuras pavadīju zināmu laiku bija Burnout 3, kas nav no jaunākajām versijām. Tāpēc šī daļa bija pilna ar jaunumiem un patiešām bija patīkams pārsteigums, par cik trešā daļa nebija manu iemīļotāko spēļu sarakstā. Es priekšroku dotu pieklājīgām, profesionālām autosacīkstēm ar godīgiem pretiniekiem un īstām sporta mašīnām, taču pat mani šī spēle spēja aizraut.

burnoutparadise-2009-01-15-14-49-52-45Ja vien jums ir nepieciešama salīdzināšana, iespaida radīšanai, šī Burnout versija ir skaista eleganta eklektika – Flatout savienojumā ar Midnight Club. Flatout acīmredzamu iemeslu dēļ, taču Midnight Club dēļ atvērtās pilsētas, dabā neeksistējošām mašīnām, motociklu integrācijas un sacensību formātiem. Jau kopš pirmsākumiem Burnout nav saturējis nevienu reālu mašīnu, gluži kā Rockstar bērns, tā vietā mums ir iespēja vizināties ar reālu mašīnu acīmredzamiem kloniem, kas zināmā mērā ir apbēdinājums, jo izšķaidīt Bugatti Veyron noteikti būtu daudz jautrāk nekā neizrunājama nosaukuma un nezināmas izcelsmes veidotāju fantāziju mašīnu.

burnoutparadise-2009-01-15-14-45-15-651Sacensību veidi ir tik netipiski, cik vien netipiskiem tiem pieklātos būt šāda formāta spēlē. Ir protams arī klasiskā sacensība no punkta A uz punktu B, taču pa atvērtu pilsētu, bez noteiktām trases robežām, ceļu, katrs braucējs izvēlas pats – mīnuss, jāpazīst pilsēta. Tālāk unikālie sacensību veidi, kā piemēram noteikta skaita pretinieku iznīcināšana noteiktā laika posmā; izbēgšana līdz noteiktam punktam, kamēr daži nikni redneki mēģina tevi notriekt no ceļa; mērķis uztaisīt pēc iespējas lielākus postijumus ar vienu avāriju.

burnoutparadise-2009-01-15-14-20-08-79Pie šīs spēles izskata nav strādājis neviens pats dizainers, tā vietā aptuveni desmit hiperaktīvi tīņi, kur katram ir prātā vismaz vēl desmit gadžeti un fīčas, ko varētu iespraust šiten vai tur. Ja jums ir nosliece uz epilepsiju, nepērciet un nemēģiniet palaist spēli. Pat cilvēkam, bez šīs slimības var uznākt akūta panikas lēkme ieraugot ka jau no ielādes brīža apkārt jums viss mirgo un vienlīdzīgi spiedz pēc uzmanības. Ja dizaineru mērķis bija radīt interfeisā tik pat daudz panikas un haosu, cik tas ir uz ceļa, tad tas viņiem ir izdevies. Ārdīšanās uz pilnu jaudu. Un protams, kā jau kārtīgā EA spēlē, ielādes brīži ir bez jēgas un kauna daudz pat tur kur šķietami, nav ko tik ilgi ielādēt. Taču šķiet, dēļ šiem ielādes brīžiem pats spēles process darbojas itin gludi uz vidusmēra datora un ir visai patīkami optimizēts.

burnoutparadise-2009-01-15-14-17-40-59Protams mašīnas braukšanas spēlēs ir laba lieta, taču motocikli ir kas īpašs. Tautā sauktie moči, līdz šim ir bijis klupšanas akmens gandrīz vai katrai pazīstamai braukšanas spēlei. Jāsaka, ka Burnout Paradise gribas pielīdzināt Midnight Club arī šajā jomā. Arī šeit, mums ir iespēja uzkāpt uz motocikla ne tikai lūkoties uz spēles pilsētu caur automašīnas vējstiklu. Tiesa atšķirībā no Rockstar garadarba, šajā spēlē motociklu nodaļa nav izgāšanās it nemaz.

Ārdīties pa pilsētu ar mašīnām ir jautri, taču uzsēšānās uz moča piedod tai pavisam citu garšu. Milzīgā ātrumā, no pirmās personas slīdēt pa kalnu ceļiem. Tas rada neaprakstāmas sajūtas. Pilnībā mainās spēles process no ‘sadauzi visu, kas pa ceļam’ uz ‘Cik ilgi es varu pēc iespējas ātrāk nobraukt nekam nepieskaroties?’. Un motociklu vadības fizika ir vienkārši neticami laba. Tā ir maģiska. Viegla, lēzena un varētu teikt daudz labāk izdevusies nekā mašīnu vadīšana.

burnoutparadise-2009-01-15-13-57-50-91Burnout Party ir īpašs satura papildinājums saviesīgiem pasākumiem, kad pie viena datora vai konsoles uz dīvāna sasēžas iedzēruši cilvēki skaitā līdz 7. Tas ir daudzspēlētāju režīms uz vietas, kurā ir iespējams uzrīkot sacensību, kuram pēc noteikta dzērienu skaita visvairāk vajadzētu izvairīties sēsties pie stūres.

Muzikālais pavadījums ir tipisks EA spēlēm. Garš saraksts ar aktuāliem populārās mūzikas skatuves vārdiem. Tiesa diezgan piemērots šim spēles procesam. Triecoties iekšā pretinieku mašīnās diez vai kādam gribēsies analizēt Meraijas Kerijas balss tembru, drīzāk aurot līdz Guns n` Roses leģendārajiem singliem.

burnoutparadise-2009-01-15-13-59-06-71

Spēlē ir ļoti daudz visa kā. Atvērta pilsēta pilna ar darāmo. Dažādi režīmi katrai no satura pakām, tā pat papildus režīmi vairākiem spēlētājiem, dažādam multiplayer spēlētāju skaitam un tā tālāk. Kamēr vien patīk skatīties kā šķīst un lido mašīnas, tikmēr būs ko darīt, jo spēles saturs tiks papildināts vēl un vēl. Spēle izskatās labi, darbojas labi, ir patiešam jautra un es pat nebaidos teikt, ka Burnout Paradise Ultimate Box ir labākā braukšana uz PC pēc Race Driver GRID iznākšanas un pilnīgi nav svarīgi cik nereāli vadās braucamie, jo spēles process ir straujš, vizuāli burvīgs un elpu aizraujošs.

Vienā teikumā: Mašīnu dauzīšana ir neticami jautra un satura daudzums šo jautrību var uzturēt ilgu laiku.

Burnout Paradise Ultimate Box Reviewed by on . Ikviens auto fans zin, ka dauzīt mašīnas un vērot kā metāls lido uz visām pusēm, ir neticami jautri. Jau sazin kurā inkarnācijā seriāls Burnout visu spēles uzsv Ikviens auto fans zin, ka dauzīt mašīnas un vērot kā metāls lido uz visām pusēm, ir neticami jautri. Jau sazin kurā inkarnācijā seriāls Burnout visu spēles uzsv Rating:
scroll to top