E3 2014: GTA V uz jaunajām konsolēm un PC rudenī

2014. gada 10. jūnijs 9.50 Autors: 3 komentāri

gtav-ps4

Slavenās Grand Theft Auto sērijas izstrādātājs Rockstar Games ir paziņojis, ka pagājušā gada GTA V šajā rudenī iznāks arī PS4 un Xbox One konsolēm, kā arī datoriem.

E3 2014 Sony konferences laikā tika paziņots, ka atvērtās pasaules šedevrs Grand Theft Auto V rudenī būs pieejams arī japāņu firmas vadošajai konsolei, piedāvājot dažādus uzlabojumus un iespēju turpināt GTA Online sasniegto, importējot saglabātos datus no PS3 vai X360 spēles versijām. Nav zināms, vai to pašu varēs izdarīt ar sižeta režīma datiem.

Nedaudz vēlāk Rockstar paši ielika treileri YouTube, minot to, ka Xbox One un PC arī saņems augsti vērtēto spēli. Video:

E3 2014: GTA V uz jaunajām konsolēm un PC rudenī Reviewed by on . Slavenās Grand Theft Auto sērijas izstrādātājs Rockstar Games ir paziņojis, ka pagājušā gada GTA V šajā rudenī iznāks arī PS4 un Xbox One konsolēm, kā arī dator Slavenās Grand Theft Auto sērijas izstrādātājs Rockstar Games ir paziņojis, ka pagājušā gada GTA V šajā rudenī iznāks arī PS4 un Xbox One konsolēm, kā arī dator Rating: 0

Komentāri (3)

  • dsdssd

    ahhhhhhhhhh

  • Andrejs Baida

    Pēc gada siekalošanās….

  • njuukens

    Ehh…Tās atmiņas.Viennozīmīgi var teikt,ka GTA V ir mākslas darbs. :)

scroll to top