Pirmais ieskats Advanced Warfare daudzspēlētāju takās

2014. gada 11. augusts 21.36 Autors: 1 komentārs

advancedwarfare

Manuprāt, jebkuram domājošam geimerim Call of Duty spēļu sērija vairs gluži vienkārši neinteresē. Tomēr Activision arī šogad piedāvās jaunu daudzspēlētāju granda versiju, turklāt pirmoreiz izteikti futūristisku. Šodien izdevējs nāca klajā ar pirmo daudzspēlētāju režīma treileri. 

Jāsaka, ka bagātīgi sprādzieni nekur zuduši nav. Tomēr Call of Duty: Advanced Warfare piedāvās pilntiesīgu virtuālā kareivja ekipējuma pielāgojamību, eksoskeletonu – īpašu tērpu, kuram būs atbilstīgi daudz un dažādu īpašu spēju un lietošanas veidu, kā arī daudz, daudz eksploziju. Turklāt, ja savu naudiņu Activision esat gatavi nodot laikus, tas ir, iepriekšpasūtīt spēli, tad varēsit spēlēt to vienu dienu iepriekš, turklāt ar dubultpunktiem un šādiem tādiem nieciņiem, kas bagātinās arsenālu.

Pirmais ieskats Advanced Warfare daudzspēlētāju takās Reviewed by on . Manuprāt, jebkuram domājošam geimerim Call of Duty spēļu sērija vairs gluži vienkārši neinteresē. Tomēr Activision arī šogad piedāvās jaunu daudzspēlētāju grand Manuprāt, jebkuram domājošam geimerim Call of Duty spēļu sērija vairs gluži vienkārši neinteresē. Tomēr Activision arī šogad piedāvās jaunu daudzspēlētāju grand Rating: 0

Komentāri (1)

  • Raitis

    Tātad spēļu izdevēji tagad ir palikuši tik bezkaunīgi, ka savus produktus to iznākšanas dienā (faktiskajā, ne oficiālajā) ļauj spēlēt tikai tiem, kas iepriekšpasūta. Protams, sīkums un praksē maz ko maina, tomēr parāda industrijas līmeni.

scroll to top