Iznāks uzlaboti 3DS modeļi

2014. gada 31. augusts 14.44 Autors: 2 komentāri

jaunie_3ds

Nintendo ir paziņojuši, ka 11. oktobrī Japānas veikalu plauktos parādīsies jauni 3DS un 3DS XL modeļi ar dažiem ievērojamiem uzlabojumiem.

Pirmais Nintendo kabatas spēļu konsoles 3DS modelis patērētājiem visā pasaulē tika izlaists 2011. gada sākumā. Pēc neveiksmīga pirmā gada ierīces pārdošanas apjomi pamazām pieņēmās spēkā, pateicoties ievērojamam cenas samazinājumam. Skaļi reklamētā 3D bez brillēm iespēja vairumu cilvēku neaizrāva, tomēr Nintendo izdevās trīs gadu laikā pārdot 44 miljonus 3DS (un tās variantu XL un 2DS) konsoļu tās labo spēļu dēļ. Tagad Japānas video spēļu gigants ir nolēmis izlaist uzlabotus modeļus, kurus pagaidām sauc par New 3DS un New 3DS LL (tas pats XL).

Labā analogā svira un papildus "trigeri".

Labā analogā svira un papildus “trigeri”.

Spēles procesam nozīmīgākais jaunievedums ir pievienotā C-Stick labā analogā svira un ZL, ZR pogas konsoles stūros. Tas nozīmē, ka jaunajā modelī ir integrēts bēdīgi slavenais Circle Pad Pro aksesuārs, kas šīs iespējas pievienoja vecajām 3DS konsolēm. Otrs analogs pagaidām ir saderīgs tikai ar dažām spēlēm, piemēram, Monster Hunter 3 Ultimate un Resident Evil Revelations.

Ņemot vērā, ka 3DS bija tehniski visai novecojusi jau tās iznākšanas laikā, ir patīkami dzirdēt, ka jaunajiem modeļiem būs ātrāks procesors. Tagad navigācija un lejupielādes internetveikalā eShop darbosies krietni ātrāk. Tas pats attieksies arī uz pakalpojumu Miiverse un iebūvēto internetpārlūku, kurš beidzos spēs atskaņot HTML5 elementus, piemēram, lapās ievietotus YouTube video. Pazīstot Nintendo, CPU takts frekvence, visticamāk, būs palielināta divas reizes (vecajiem modeļiem tā ir 266 MHz) un kaut kādus palielinājumus iegūs arī atmiņas daudzums.

Super-Stable 3D

Super-Stable 3D

Tie, kas izmanto 3D iespēju, noteikti būs saskārušies ar problēmu, ka efekts pazūd, ja uz ekrānu neskatās pareizajā leņķī. Nintendo sola, ka tas tiks labots, pateicoties adaptīvam 3D, kas sekos lietotāja galvas pozīcijai ar priekšējās kameras palīdzību (un sūtīs paketes jūsu iecienītākajam izlūkošanas dienestam).

Vēl viens papildinājums būs iebūvēts NFC čips, kas konsolei ļaus uztvert dažādus ar Near-Field Communication aprīkotus aksesuārus, piemēram, amiibo figūriņas.

Jaunie modeļi būs apgādāti ar uzlabotu Wifi, kas konsolēm ļaus pārsūtīt un saņemt datus no datoriem ar Windows operētājsistēmu.

Dizaina izmaiņas ietver standarta izmēra SD kartes nomaiņu uz microSD formātu (tās ports ir novietots aiz aizmugurējā paneļa; komplektā 4 GB karte), spēļu kārtridžu porta pārvietošanu no aizmugures uz priekšu, Start un Select pogu pārnešanu zem ABXY taustiņiem ērtākai piekļuvei, kā arī glancētā melnā fona un augšējā ekrāna smērēšanas defekta novēršanu mazā 3DS gadījumā.

Diemžēl nožēlojami zemā 800×240 un 320×240 ekrāna izšķirtspēja nav mainīta, kaut arī ekrāni New modeļos ir nedaudz lielāki.

Citas izmaiņas ir maināmi ārējie paneļi īpaši New 3DS modelim, uzlabota fotogrāfiju uzņemšana vājā apgaismojumā un nedaudz uzlabots baterijas darbības laiks. Palielinātā procesora jauda tiks izmantota Wii spēles Xenoblade Chronicles 3DS versijai, kura būs saderīga tikai ar jaunajiem modeļiem.

New Nintendo 3DS izmēra salīdzinājums

New Nintendo 3DS izmēra salīdzinājums

New Nintendo 3DS XL izmēra salīdzinājums

New Nintendo 3DS XL izmēra salīdzinājums

Jaunie modeļi šogad būs pieejami tikai Japānas tirgū, bet Eiropā un ASV parādīsies kaut kad nākamgad. New 3DS cena pirms nodokļiem būs 16 000 jēnu jeb aptuveni 117 eiro, bet XL modelim – 18 800 jēnu jeb aptuveni 138 eiro. Kaut arī paredzamās cenas ir visai pievilcīgas salīdzinājumā ar tām, kādas par 3DS prasa Latvijā, neredzu lielu iemeslu iegādāties kādu no New variantiem, kopš šogad nomainīju savu defektīvo 3DS pret jaunu 2DS, taču tiem, kas vēlas kabatas konsoli, šis būtu lielisks piedāvājums, ja tiešām maksātu mazāk nekā 120 eiro.

Iznāks uzlaboti 3DS modeļi Reviewed by on . Nintendo ir paziņojuši, ka 11. oktobrī Japānas veikalu plauktos parādīsies jauni 3DS un 3DS XL modeļi ar dažiem ievērojamiem uzlabojumiem. Pirmais Nintendo kaba Nintendo ir paziņojuši, ka 11. oktobrī Japānas veikalu plauktos parādīsies jauni 3DS un 3DS XL modeļi ar dažiem ievērojamiem uzlabojumiem. Pirmais Nintendo kaba Rating: 0

Komentāri (2)

  • njuukens

    Jautājums Raitim-vai ir sagaidāms kāds raksts vai izklāsts par to,kuras ir populārākās/ieteicamās spēles tiem,kuri vēlētos iegādāties šo handheld konsoli,pieņemot ka cena tiešām būs 120 eiro?

    • Raitis

      Es varētu uztaisīt rakstu par 3DS spēļu tēmu kaut kad vēlāk šogad (visticamāk, pēc tam, kad iznāks Smash Bros. oktobra sākumā). Paldies par ideju!

scroll to top