LevelUp lietotāju 2014. gada TOP 5 spēles + Far Cry 4 ieguvējs

2014. gada 29. decembris 9.05 Autors: 1 komentārs

elephants_fc4

Balsošana par lietotāju gada mīļākajām spēlēm nu ir beigusies, tāpēc laiks apkopot rezultātus, kā arī noskaidrot rīkotā konkursa uzvarētāju.

Šī gada rīmeiku fenomens ir acīmredzami iespaidojis arī LevelUp lietotāju topu, un tāpēc sanācis ir tā, ka šogad par lietotāju iecienītāko spēli ir kļuvusi tā pati, kura pērn:

LevelUp lietotāju 2014. gada TOP 5:

1. Grand Theft Auto V (jaunākās paaudzes konsoļu versija) – 52 punkti

2. Far Cry 4 – 31 punkts

3. Middle-Earth: Shadow of Mordor – 14 punkti

4. South Park: The Stick of Truth / Alien Isolation – 13 punkti

5. The Walking Dead: Season 2 / Dark Souls II – 9 punkti

Liels paldies visiem, kas piedalījās balsošanā! Kā jau solīts, viens laimīgais iegūs savā īpašumā spēli Far Cry 4 uz jebkuras pieejamās platformas. Izloze ir notikusi, izmantojot nejaušības principu, un par uzvarētāju kļuva Jānis Irmejs! Apsveicam! Administrācija ar Tevi sazināsies pa e-pastu par balvas saņemšanu. Šeit izlozes ekrānšāviņš:

uzvaretajs_konk2014

LevelUp lietotāju 2014. gada TOP 5 spēles + Far Cry 4 ieguvējs Reviewed by on . Balsošana par lietotāju gada mīļākajām spēlēm nu ir beigusies, tāpēc laiks apkopot rezultātus, kā arī noskaidrot rīkotā konkursa uzvarētāju. Šī gada rīmeiku fen Balsošana par lietotāju gada mīļākajām spēlēm nu ir beigusies, tāpēc laiks apkopot rezultātus, kā arī noskaidrot rīkotā konkursa uzvarētāju. Šī gada rīmeiku fen Rating: 0

Komentāri (1)

  • Garais

    Liels paldies levelup par šo rīkoto pasākumu. Un apsveicu balvas ieguvēju! 😉

scroll to top