Par Mums

Kas ir LevelUp.lv?

Čau! Kā rādās, Tu esi nonācis LevelUp.lv, un cerams, ka apzināti. Mēs esam strikti videospēlēm veltīts blogs, kura galvenais mērķis ir Tevi, lasītāj, padarīt par spēļu ēdošu un elpojošu mašīnu, piedāvājot Tev jaunākos spēļu industrijas jaunumus, svaigāko spēļu apskatus gan rakstiskā, gan video formātā, ikmēneša podkāstus, informējošus video, kā arī dažādas citas, ar videospēlēm saistītas lietas.

Un kurš tad šo portālu uztur?

LevelUp aizkulisēs un tās administrācijā uz doto brīdi figurē četri autori – Matīss, Dāvis,  Svens un Raitis. Visiem četriem tīk domāt, ka viņi šo to sajēdz par mūsu dārgo spēļu industriju, kā arī katrs no viņiem ir apveltīts ar zināmām personības iezīmēm, kuras reizēm mēdz izpausties viņu veidotajos rakstos, video un it īpaši LevelUp podkāstos.

Es arī gribu jums rakstīt!

Tas ir vienkārši brīnišķīgi! Diemžēl, algas mēs neizmaksājam un paši arī neko no LevelUp nepelnām, taču ja tavi raksti būs pietiekami kvalitatīvi – tos varam publicēt galvenajā lapā. Kas to lai zina, varbūt ar laiku nokļūsi mistiskās administrācijas rindās. Katrā ziņā, ja esi uzrakstījis kaut ko publicēšanas vērtu, atsūti to mums uz e-pastu.

Klau, kas ir podkāši?

Lielisks jautājums! Podkāši ir tie paši podkāsti, tikai LevelUp izpildījumā. Tajos mēs pavisam brīvā tonī diskutējam par aizgājušā mēneša svarīgākajiem jaunumiem, spēlēm, ko spēlējām un par gaidāmā mēneša skaļākajām spēlēm, kā arī atbildam uz lietotāju uzdotajiem jautājumiem. Starp citu, arī Tu tādus vari uzdot šim nolūkam paredzētā rakstā, kas parasti tiek publicēts aptuveni nedēļu pirms ieraksta dienas. Neizbēgama ir arī pamatīga sviesta deva.. Jaunu podkāsi parasti vari sagaidīt katra mēneša pirmajā vai otrajā sestdienā.

Kas ir Skati uz mēnesi?

Tie ir video ieskati attiecīgajā mēnesī gaidāmajās spēlēs, kas sniedz minimālo nepieciešamo informāciju par katru svarīgo mēneša relīzi.

Kur vēl var sastapt LevelUp?

LevelUp ir gan savs Twitter, gan YouTube konts. Seko!

Kā kontaktēties ar LevelUp administrāciju?

epasts

scroll to top